На змаганнях із баскетболу в ЖНАЕУ кращою стала чоловіча команда технологічного факультету У Житомирському національному агроекологічному університеті розпочалися змагання ХХІІ Спартакіади, яка складається з десяти видів спорту: баскетбол, волейбол ( чоловіки та жінки), міні-футбол (чоловіки та жінки), гирьовий спорт, пауерліфтинг, настільний теніс, шахи, бадмінтон. У змаганнях беруть участь студенти п’яти курсів восьми факультетів ЖНАЕУ. Вони змагатимуться протягом майже двох місяців – до 28 квітня 2017 року. Відповідно до плану-календаря, Спартакіада Житомирського агроекологічного університету стартувала із баскетболу. Зокрема, 13 березня в спортивному комплексі ЖНАЕУ змагалися чоловічі команди факультетів. За результатами ігор, І місце зайняли баскетболісти технологічного факультету, ІІ – факультету ветеринарної медицини, а ІІІ – агрономічного факультету і ІV місце посіла команда факультету обліку та фінансів. Переможці та призери змагань були нагороджені дипломами. #ЖНАЕУ #ХХІІ #Спартакіада #Баскетбол http://znau.edu.ua/tidings/sportivni-novini/na-zmagannyakh-iz-basketbolu-v-zhnaeu-krashchoyu-stala-cholovicha-komanda-tekhnologichnogo-fakultetu